Fotobudka 360 na jaką okazję?

Fotobudka 360 to nowatorski dodatek na imprezy, który nadaje wyjątkowy wymiar każdej okazji. Oferuje dynamiczne, obracające się filmiki 360 stopni, idealne na śluby, eventy korporacyjne i inne wydarzenia.

Na jaką okazję fotobudka 360?

Obrotowa fotobudka to idealne uzupełnienie każdego wydarzenia. Doskonale sprawdzi się na różnych okolicznościach, takich jak urodziny, wesele, komunia czy jubileusz, zwłaszcza gdy uczestnicy już się dobrze znają. Warto uwzględnić ją również na imprezach firmowych, tworząc doskonałą okazję do integracji gości.

Podczas targów fotobudka 360 staje się efektywnym narzędziem promocji firmy, przyciągając uwagę i zachęcając do aktywnego uczestnictwa. Możliwość personalizacji podstawy fotobudki logo firmy i dodawania logo, nazwy firmy czy innych informacji do nagranych filmów to dodatkowy atut.

Jeśli budzi to wątpliwości lub pojawiają się pytania dotyczące atrakcyjności Videofrajdy, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości, pomóc w doborze odpowiedniego pakietu i działań, aby wasza impreza pozostała w pamięci wszystkich gości.

Odwiedźcie naszą stronę na Facebook i odkryjcie świat niezapomnianej rozrywki! 

Jakie są możliwości fotobudki 360?

Fotobudka 360 na jaką okazję?
Fotobudka 360

Wiele osób, słysząc po raz pierwszy o fotobudce 360, zadaje sobie pytanie, czym dokładnie jest ta nowa forma rozrywki. Czy to jedynie zwykła budka do robienia zdjęć z możliwością obracania aparatu? Czy można zasłonić się kotarami do sesji? Choć pierwsze skojarzenie może być takie, to warto zaznaczyć, że fotobudka 360 różni się znacząco od tradycyjnej fotobudki.

Najważniejsza różnica polega na tym, że Videofrajda 360 nie  robi zdjęcia, ale nagrywa  filmy. Choć nazwa sugeruje związek z klasyczną budką, to nowa forma atrakcji oferuje zupełnie inne wrażenia i pamiątki.

Drugą istotną różnicą jest kompleksowość. Wygląd, koncepcja oraz możliwości fotobudki 360 są zupełnie inne niż w przypadku tradycyjnej fotobudki czy fotolustra. Fotobudka 360 to nie tylko miejsce do robienia filmów, ale także cała gama dodatków, takich jak czerwony dywan, złote słupki ze sznurami, możliwość personalizacji filmów, a także różnorodne gadżety, takie jak money gun, pistolet do baniek czy wytwornica dymu.

Gadżety fotobudce 360 znacznie różnią się od tradycyjnych dodatków. Money gun to niemalże niezbędny element, pozwalający strzelać zabawkowymi pieniędzmi przed kamerą. Pistolet do baniek również zdobył uznanie, sprawiając, że efekty są imponujące. Nasza autorska wytwornica dymu dodaje filmom niepowtarzalnego charakteru.

Dodatkowo, fotobudka 360 oferuje unikalne możliwości zabawy. Na platformie można swobodnie tańczyć w rytm muzyki, którą można odtwarzać z głośniczka. Chociaż na filmach nie jest to słyszalne, specjalnie dostosowany podkład muzyczny dodaje odpowiednią atmosferę, zależnie od okazji i charakteru imprezy. Videofrajda 360 to nie tylko miejsce do fotografowania, ale prawdziwa strefa rozrywki!

Kontakt:

Krystian Pydych

782 438 308

videofrajda@gmail.com