Fotobudka 360 wynajem w Prudniku

Fotobudka 360 w Prudniku to nowoczesne doświadczenie fotograficzne! Oferuje interaktywne i kreatywne filmiki w pełnym zakresie. Uchwyć chwilę z każdego kąta!

Wynajem Fotobudki 360 w Prudniku

Fotobudka 360 to obecnie najgorętsza atrakcja, ciesząca się ogromną popularnością na imprezach różnego rodzaju w Prudniku i w powiecie prudnickim. Nasza VideoFrajda 360 umożliwia łatwe tworzenie unikalnych filmów, korzystając z telefonu umieszczonego na specjalnym ramieniu. To niezapomniane doświadczenie, które zaskakuje i zachwyca uczestników wydarzeń, takich jak imprezy rodzinne, firmowe, wesela, studniówki czy akcje promocyjne.
Dzięki innowacyjnej platformie z ramieniem kamerowym, fotobudka 360 obraca się wokół uczestników, a nagrane filmy błyskawicznie trafiają do nich, zdobywając popularność na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok czy Facebook. To gwarancja szybkiego ożywienia każdej imprezy w Prudniku i na terenie powiatu prudnickiego.

Wynajem Fotobudki 360 w Prudniku

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu Fotobudki 360 w Prudniku i okolicach. Gwarantujemy kompleksową obsługę fotobudki 360 podczas Państwa imprezy. Nasza oferta obejmuje nie tylko najlepszą na polskim rynku fotobudkę 360, ale także ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie LED, wytwornice dymu i baniek mydlanych. Dodatkowo, dla urozmaicenia filmów z VideoFrajdy 360, udostępniamy kolorowe gadżety, takie jak maski, okulary czy różnego rodzaju dmuchane akcesoria dla gości. Z nami każda impreza nabierze niezapomnianego charakteru!

Kontakt:

Krystian Pydych

782 438 308

videofrajda@gmail.com