Fotobudka 360 wynajem w Polanicy Zdrój

Odkryj niezapomniane chwile z Fotobudką 360 w Polanicy Zdrój. Zdjęcia pełne radości i kreatywności – idealna zabawa na każdą okazję!

Wynajem Fotobudki 360 w Polanicy Zdrój

Fotobudka 360 to obecnie najgorętsza atrakcja, ciesząca się ogromną popularnością na imprezach różnego rodzaju w Polanicy Zdrój i w powiecie kłodzkim. Nasza VideoFrajda 360 umożliwia łatwe tworzenie unikalnych filmów, korzystając z telefonu umieszczonego na specjalnym ramieniu. To niezapomniane doświadczenie, które zaskakuje i zachwyca uczestników wydarzeń, takich jak imprezy rodzinne, firmowe, wesela, studniówki czy akcje promocyjne.
Dzięki innowacyjnej platformie z ramieniem kamerowym, fotobudka 360 obraca się wokół uczestników, a nagrane filmy błyskawicznie trafiają do nich, zdobywając popularność na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok czy Facebook. To gwarancja szybkiego ożywienia każdej imprezy w Polanicy Zdrój i na terenie powiatu kłodzkiego.

Wynajem Fotobudki 360 w Polanicy Zdrój

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu Fotobudki 360 w Polanicy Zdrój i okolicach. Gwarantujemy kompleksową obsługę fotobudki 360 podczas Państwa imprezy.  Oferta obejmuje najlepszą na polskim rynku fotobudkę 360. Nasza Fotobudka 360 to także ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie LED, wytwornice dymu i baniek mydlanych. Dodatkowo, dla urozmaicenia filmów z VideoFrajdy 360, udostępniamy kolorowe gadżety, takie jak maski, okulary czy różnego rodzaju dmuchane akcesoria dla gości. Z nami każda impreza nabierze niezapomnianego charakteru!

Kontakt:

Krystian Pydych

782 438 308

videofrajda@gmail.com