Fotobudka 360 wynajem w Otmuchowie

Zapraszamy do skorzystania z usługi Fotobudki 360 w Otmuchowie i okolicach. Oferujemy wynajem fotobudki 360 na różnego rodzaju imprezy na terenie miasta Otmuchów oraz powiatu nyskiego.

Wynajem Fotobudki 360 w Otmuchowie

Fotobudka 360 to obecnie najgorętsza atrakcja, ciesząca się ogromną popularnością na imprezach różnego rodzaju w Otmuchowie i w gminie Otmuchów. Nasza VideoFrajda 360 umożliwia łatwe tworzenie unikalnych filmów, korzystając z telefonu umieszczonego na specjalnym ramieniu. To niezapomniane doświadczenie, które zaskakuje i zachwyca uczestników wydarzeń, takich jak imprezy rodzinne, firmowe, wesela, studniówki czy akcje promocyjne.

Dzięki innowacyjnej platformie z ramieniem kamerowym, fotobudka 360 obraca się wokół uczestników, a nagrane filmy błyskawicznie trafiają do nich, zdobywając popularność na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok czy Facebook. To gwarancja szybkiego ożywienia każdej imprezy w Otmuchowie i na terenie gminy Otmuchów.

Videofrajda w Otmuchowie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu Fotobudki 360 w Otmuchowie i okolicach. Gwarantujemy kompleksową obsługę fotobudki 360 podczas Państwa imprezy. Nasza oferta obejmuje nie tylko najlepszą na polskim rynku fotobudkę 360, ale także ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie LED, wytwornice dymu i baniek mydlanych. Dodatkowo, dla urozmaicenia filmów z VideoFrajdy 360, udostępniamy kolorowe gadżety, takie jak maski, okulary czy różnego rodzaju dmuchane akcesoria dla gości. Z nami każda impreza nabierze niezapomnianego charakteru!

Kontakt:

Krystian Pydych

782 438 308

videofrajda@gmail.com